Zemin Kaplama


PVC Yer Döşemeleri

Pvc yer döşemesi çeşitlerimizin tümü birinci sınıf malzemelerden olup kalitesini kanıtlamış heterojen ve homojen pvc zemin kaplama malzemelerdir. Firmamız tarafından uygulanan pvc zemin kaplama çalışması uzman ekiplerle en iyi şekilde siz müşterilerimize hizmet vermektedir uygulamada en önemli olan husus ek yerlerinin kaynak çekilmesidir uzman ekiplerimiz tarafından uygulanan pvc yer kaplama ek yerlerine kaynak çekilerek birleştirilip zamanla alta su sızma kir ve bakteri barındırması önlenir. profesyonel ustalarımız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Divahome zemin kaplama olarak okullardan, hastanelere, çocuk parklarından spor salonlarına bir çok mekanın pvc zemin kaplama taleplerini başarı ile tamamladık ve sizleride referanslarımız arasında görmek isteriz.

Bakteri barındırmaz sağlıklı bir ortam sağlar.PVC zemin kaplamaları fiyatları diğer zemin kaplama çeşitlerine göre daha ucuz ve pek çok avantajı vardır. Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve yoğun trafik alanlar için aşınmalara dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir,

Özellikleri

Antibakteriyeldir ek yerlerine kaynak çekilebilen su sızdırmayan leke tutmyan kep yastıklı veya düz süpürgelik uygulaması yapılan bir üründür.pvc esaslıdır kalınlığı 2mm genişliği 2 metredir 60*60 karolarıda bulunmaktadır.antistatik özellikleriyle bayındırlık pozlarına uygun karo ve rolu ürünlerdir.Heterojen PVC yer döşemesi cila gerektirmez kolay temizlenebilen, antibakteriyel yer döşemesidir.Heterojen ve homojen pvc zemin döşemesi PVC esaslı vinil zemin kaplama malzemeleridir.hijyenik olduğu için hastane zemin kaplamada vazgeçilmez yer kaplama ürünüdür.

Renkli linolyum zemin kaplama çeşitleri ile yaşadığınız yeleri canlandırın.Antistatik,akustik,kaymaz vinil,kondaktif,,elektrostatik,pvc duvar kaplama çeşitleri,pvc spor zemin ahşap görünümlü olanlarıda var.ithal ve yerli karo ve rolu pvc yer döşemeleri fiyatları için bizi arayın bilgi alınız...

Kullanım Alanları

Hastane, sağlık ocakları,dispanserler,laboratuarlar,eczaneler,okullar, anaokulları, yatakhaneler , kreşler, ofisler, ev ,kamu binaları mağazalar ,süper marketler, oteller, resturant,kapalı spor salonları,Sinema,Tiyatro Salonları,Konferans, Konser, Kongre, Salonları -Ticaret Merkezler – Fabrikaların Yönetim Ofisleri –Havaalanları -Ticari alanlara-Fuarcılık Sektörü-Ofis Mekanları-Oteller , Yönetim Ofisleri -Banka Yönetim Binaları ve Şubeleri- Devlet Daireleri,yemekhane,ameliyathane röntgen odaları koridorlar yoğun bakım gibi iç mekânlarda kullanılan ürünlerdir.

Spor Zemin Kaplamalar

Kapalı ve açık spor salonu mağaza, ofis, kreş, okul, oyun alanları, fittness clupbasketbol, voleybol, hentbol vs... ) için üretilmiş profesyonel spor zemin kaplama malzemesidir. 4mm, 5mm ,6mm, ve 8 mm kalınlığında vinil Zemin Kaplamaları : yüksek performans sağlaması nedeniyle darbe emme özelliği ile sporcu yaralanmalarını önler ve yüksek top sekme özelliğiyle de üstün performans sağlar esnek pvc spor zemin kaplamaları düz ve net renklere sahiptir ve ek yerlerine kaynak kordonu çekilen kaynaklı yumuşak esnek pvc yer kaplamasıdır.

Ahşap spor Kaplamaları

Özellikle uluslararası basketbol turnuvalarında kullanılan ahşap spor kapmaları aynı zamanda Valeybol, hentbol squash ve raketbol gibi çok amaçlı spor salonlarında kulanılması uygun olan doğal malzemelerdir.Spor saha kaplama yer döşemesi çeşitleri ve m2 fiyalarını öğrenmek için bizi arayınız.


PVC Kaynak Kordonu Uygulama Alanları

Okul, Hastane, Kreş, Kamu ve Özel Sektör Yönetim Binalarında uygulanan PVC Zemin döşemesinin dolgu elemanıdır.. Amacı steril ortam sağlamak ve dekoratif görünüm kazandırmaktır.
KISA TANIMI : Yüksek kaliteli PVC Hammaddeden üretilen UV ışınlarına dayanıklı Kaynama başarısı son derece üst düzeyde olan kaynak kordonu, her türlü markanın tüm renklerinde ve mükemmel uyumlu renk tonlarında üretilmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER : Genellikle 4 mm ve 5 mm olarak üretilmekte, isteğe bağlı olarak da farklı ebatlarda da üretilebilmektedir. UV dayanımı oldukça iyidir. Renk solması ve kaynama sorunu yoktur.

Süpürgelikler

vinyl yer kaplaması yapılan ofis, hastane , oteller ve taban döşemesi yapılan yerler için ideal çözüm.Süpürgelikler ev dekorasyonunun aslında önemli bir parçasıdır.
Ev duvarının diplerinde kalan boya ve ya sıva kalıntılarını gizlemenin en kolay ve dekoratif yolu süpürgeliklerdir.
Piyasada birçok farklı süpürgelik türü ve modeli olmakla birlikte son dönemde en çok plastik (PVC)süpürgelikler kullanılmaya başlandı. Esnek ve kepli yastıklı süpürgelikler tasarım kolaylıkları, dekorasyonda uygulama kolaylıkları, geniş renk ve model seçenekleri ve uygun fiyatlarıyla şuanda birçok kişinin tercihi olmuştur.

Merdiven Kaplama

Merdiven Kaplama yer döşemeleri fiyatları genellikle yapılacak çalışmanın büyüklüğüne, kullanılacak kaymaz vinil ve PVC yer kaplama malzemenin seçimine ve çalışma bölgesine göre değişiklik gösterebilir.

Merdiven Kaplama Nedir? Evlerimizde mineflo veya pcv yer kaplama kullandığımız merdiven yapıların beton veya metal olan yüzeylerinin üstüne pvc ve mineflo gibi malzemeler ile plastik zemin kaplaması sonucu oluşan yapıdır. merdiven halı döşeme,Polimer Kökenli Döşeme ve Merdiven Kaplamaları ,ev içi merdiven modelleri ,merdiven basamak kaplama Merdiven veya basamak kaplama ucuz indirimli merdiven çeşitleri için bizi arayınız.

Kauçuk Zemin Kaplama

Parklarda çocuk oyun alanlarında kauçuk zemin kaplanmasında, bahçe yer kaplamaları kauçuk Karo döşenmesinde,yürüyüş ve koşu yollarının merdiven kauçuk zemin kaplanmasında ,Atış Poligonlarının zemin ve yan duvarlarının kauçuk yer kaplanmasında vb.kullanılmaktadır.
Son zamanlarda bahçe yer döşeme taşları yerine kauçuk esnek malzemeler tercih edilmektedir. Kauçuk zemin kaplama malzemelerimiz; kilitli kauçuk,karo, kauçuk zemin kaplama olarak imal edilir. Esnek, yumuşak ve dekoratif, Kauçuk 40* 40 ve 50*50 genişlikte, 2cm, 2'5 cm , 3cm, 4 cm ve 5 santim kalınlıkta kauçuk yer döşemeleridir.tartan zemin,kauçuk zemin,duvar kaplama,kaliteli sağlıklı hijyenik homojen ve heterojen antibakteriyel pvc kaplamaları,bahçe zemin kaplama, zemin kaplama innopur ,teras zemin,mineflö,mutfak yer döşemeleri,koçtaş yer döşeme,naylon yer döşemesi,plastik yer döşemesi,akrilik zemin kaplaması,ev tipi konut tipi yerli ve ithal malzemeler için bizi arayınız...